Türkiyenin En Güzel Türkçe Forumu
Lütfen Giriş yapın Tense'lerde kayit olun.
Lütfen Giriş yapın Tense'lerde kayit olun.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lütfen Chat Kurallarını Okumadan Chate Giriş Yapmayın

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özel Mesajlar (SSS)

YazarMesaj
SaMeT_SiVKa
Admin
Admin
SaMeT_SiVKa

Doğum tarihi : 12/10/95
Erkek Terazi Yaş : 28
Lakap : BozKurT
İş/Hobiler : Oturmak

Özel Mesajlar  (SSS) Empty
MesajKonu: Özel Mesajlar (SSS)   Özel Mesajlar  (SSS) EmptyPtsi Nis. 12, 2010 2:48 pm

Özel mesaj gönderemiyorum!
Bunun üç sebebi olabilir: henüz kayıt olmamış veya giriş yapmamışsınız, veya pano yöneticisi bütün pano için özel mesajları iptal etmiş. Üçüncü olanak ise: pano yöneticisi sizin bu imkanı kullanmanızı önlemiş olabilir, bu durumda kendisine nedenini sormanız gerekir.

İstemediğim özel mesajları almaya devam ediyorum!

İleride özel mesajlar sistemine belirli kişilerden gelen mesajları iptal etme imkanını ekleyeceğiz. Şimdilik herhangi bir şahıstan istemediğiniz özel mesajlar alıyorsanız, pano yöneticisine başvurun. O herhangi bir kullanıcıyı özel mesaj göndermekten men edebilir.

Bu mesaj panosuna kayıtlı birinden spam mail aldım!
Üzgünüz. Aslında bu panonun sunduğu email gönderme işlevi bundan korunmak için birçok önlemi almış bulunuyor. Aldığınız spam mailinin bir kopyasını pano yöneticisine gönderin. Özellikle aldığınız emailin başlık kısmını (to (kime), subject (konu) vs.) iletmeyi unutmayın, bu kısımda emaili gönderen kullanıcı hakkında bilgiler bulunur. Pano yöneticisi bu bilgilerle meseleyi takip edebilir.
https://turkceforum.yetkinforum.com

Özel Mesajlar (SSS)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özel ve Genel Anlam